На Полтавщині затримали шахраїв, які здавали в аренду неіснуюче житло

На території міста Києва, Полтавської та Кіровоградської областей діє група осіб, яка, використовуючи торговельні інтернет-платформи, «продавала» неіснуючі товари. А з початком збройної агресії РФ проти України вони «здавали в оренду» неіснуюче житло.

Джерело: Офіс Генпрокурора

 У ході слідства викрито одного з учасників цієї схеми – мешканця Київської області. Підозрюваний розміщував в інтернеті оголошення про оренду неіснуючого житла в західних областях країни. Отримавши авансовий платіж від громадян, які через військові дії були вимушені залишити свої домівки, він переставав виходити з ними на зв’язок, а грошові кошти привласнював. Наразі встановлено 8 потерпілих від такої схеми.

“За місцем проживання підозрюваного проведено обшук, вилучено грошові кошти, мобільні телефони, флеш-накопичувачі та банківську картку. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Встановлюються інші учасники шахрайської схеми”, – повідомили у прокуратурі.

 Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до злочинної схеми, а також громадяни, які від неї постраждали.