Стріляв по будинках: на Полтавщині затримали чоловіка

На Полтавщині поліція затримала місцевого мешканця за підозру в стрілянині по житловим будинкам

Подія сталася 8 лютого, близько 01:30 години. Повідомлення про постріли в місті до чергової частини Лубенського райвідділу поліції надійшло від місцевих мешканців.

Володимир Кузьменко, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Лубенського райвідділу поліції, повідомив, що поліцейські одразу виїхали на виклик та оперативно встановили особу, причетну до кримінального правопорушення. Слідчий затримав фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«За попередньою інформацією, фігурант спочатку здійснив постріли з вулиці у бік квартири в багатоквартирному будинку. Згодом, перебуваючи вже за іншою адресою, чоловік вистрілив ще щонайменше 11 разів у бік приватного домоволодіння. Фігуранту вже повідомлено про підозру та судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави» – повідомив Володимир Кузьменко.