Нічна атака на Полтавщину: деталі від влади

У ніч на 8 березня російські безпілотники влаштували атаку на промислове підприємство в Миргородському районі Полтавської області. Через удар сталося пошкодження виробничого обладнання.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич. Він зазначив, що на місці події працюють всі необхідні служби, а постраждалих немає.

За інформацією Повітряних Сил ЗСУ, під час цієї ночі Росія виконала комбіновану атаку на Україну. З 19:00 7 березня ворог використав дві балістичні ракети «Іскандер-М», які були запущені з Ростовської та Воронезької областей РФ, а також 117 ударних безпілотників різного типу. Серед них були дрони Shahed, «Гербера», «Італмас» та інші. Запуски здійснювалися з напрямків Брянська, Курська, Орла, Приморсько-Ахтарська, Міллерового, а також із тимчасово окупованого Криму.