На Полтавщині через негоду сотні споживажів лишилися без світла

23 червня негода на Полтавщині залишила без електроенергії частину жителів Гадяцької громади.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Через сильний вітер та грозу знеструмило будинки близько 600 споживачів. На місцях поривів уже працюють ремонтні бригади, які відновлюють пошкоджені лінії.