На Полтавщину передали понад 100 нових автомобілів швидкої допомоги

В райони передали вже 116 нових автівок , а загалом на лінії працює 185 карет швидкої.

“Минулого року у цієї служби було 120 «швидких». Однак майже половина цих машин – зношені, їх списали. Натомість область отримала 165 нових автівок. Це і автомобілі, які закупили в межах державного пілотного проекту реформування екстреної меддопомоги, та машини, які закупили за кошти Світового банку. 116 нових автівок уже передали в райони, і загалом на лінії працюють 185 “швидких, – повідомив Олег Синєгубов.

Залишається оформити в сервісних центрах МВС ще 49 автомобілів, за які Світовий банк розрахувався з постачальником лише минулого тижня. На реєстрацію потрібний час, до того ж зараз карантин.

“Поки триватимуть ці процедури, ми безкоштовно зберігаємо частину автівок на стадіоні «Ворскла». Там велика територія під охороною. Тільки-но завершуємо юридичні моменти, ці карети «швидкої допомоги» вийдуть на лінію. Як і обіцяли – парк «швидкої допомоги» ми оновили. Тому будь-які спекуляції на цій темі є звичайним політичним замовленням. Краще б на ці гроші, за які наші неприятелі організували чорний піар, купили б маски й костюми. Медики із задоволенням їх отримають. У нинішній ситуації не існує жодного політичного окрасу, бо мета – спільна. А тих, хто цього не розуміє, час розсудить”, – зазначив Синєгубов.