
У Полтаві виявили новий випадок Covid-19
За останню добу у Полтавы виявили новий випадок коронавірусу. Таким чином, кількість виявлених випадків в обласному центрі збільшилася до 36. Про це повідомив голова ПОДА Синєгубов.
Раніше “Новинар Полтавщини” інформував, що 9 нових випадків зареєєстрували в Кременчуці, тут також померла інфікована жінка.
Ситуація в містах і районах: Кременчук – 79 (нових випадків – 9), Полтава – 36 (1 новий випадок), Кременчуцький район – 28, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 12, Зіньківський район – 10, Кобеляцький район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубенський, Чутівський і Глобинський райони – по 3, Лубни – 3, Пирятинський, Оржицький і Козельщинський райони – по 2, Машівський район – 1 (людина одужала), Котелевський і Хорольський райони – по 1.