Назвали ймовірного кандидата в мери Полтави від “Слуги народу”

56-річний забудовник Сергій Іващенко може претендувати на посаду міського голови Полтави від партії «Слуга народу» на місцевих виборах 2020 року. Сайт “Полтавщина” стверджує, що його кандидатура не викликає особливих заперечень у голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, а також у народних депутатів від «Слуги народу», яких обрали від Полтавщини.

Втім, сам Сергій Іващенко поки просить взяти паузу і не коментувати цю інформацію прямо зараз:

— Не буду це коментувати, бо ще не можу. Думаю, що потрібно зробити паузу, можливо, тривалістю в місяць.

Політична складова нашої розмови звелася хіба що до короткої оцінки сьогоднішнього анонсу Уряду щодо пом’якшення умов карантину:

— Це потрібне рішення. Маю надію, що Уряд у найкоротший термін надішле на місця конкретні роз’яснення, бо середній, а особливо малий бізнес дуже потерпають в умовах карантину, — вважає Сергій Іващенко.

Що відомо про Сергія Іващенка?

Сергій Іващенко — депутат Щербанівської сільської ради. У 2019 році він балотувався до Верховної Ради 9-го скликання по 145 округу від «Аграрної партії України» як її член. На тих виборах він набрав 3,22% (2444 голосів), а округ «взяв» Андрій Боблях із результатом 49,16% (37221 голос).

Сергій Іващенко є власником приватного підприємства «ІСВ» та співвласником й директором товариства «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств». Також разом зі Станіславом Майзусом та Володимиром Сисенко є співзасновником спортивного клубу «Полтава». Є забудовником мікроаройну “Садовий”.