В Кременчуці поліцейські затримали крадіїв кабелю

Відреагувавши на виклик патрульним вдалося виявити осіб, що можуть бути причетними до крадіжки кабелю
Вранці, близько 5-ї години, надійшло повідомлення на лінію 102, про те, що на вулиці Гвардійський пошкоджено комунікаційний кабель.
Перевіривши територію двору інспектори помітили чоловіків, що намагались унести з собою моток кабеля. Також, у дворі знаходилось авто Renault Kangoo. При появі службового транспорту, вказаний автомобіль почав рух та намагався покинути місце події.
Ймовірно, особи можуть бути пов’язані, оскільки є інформація, що свідчить про причетність водія транспортного засобу до вчинення даного діяння. На місце виїхали співробітники Кременчуцького відділу поліції. Надалі слідчі встановлюватимуть деталі та надаватимуть кваліфікацію.
До того ж, 40-річний водій Renault Kangoo має ознаки наркотичного сп’яніння, а саме розширені зіниці, які не реагують на світло, виражене тремтіння пальців рук. Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння у наркодиспансері останній відмовився у присутності двох свідків. Після цього на водія складено протокол за ч. 1 ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння).