В Полтаві продовжено проїзд на громадському транспорті за перепустками

Із 12 травня для проїзду в громадському транспорті тим, хто вийде на роботу у зв’язку з послабленням карантину, потрібно буде оформити перепустки. Для цього роботодавцям потрібно зайти на сайт міської ради та заповнити відповідну форму. Про це повідомив Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради.

Кількість транспорту збільшать.

– Звичайно збільшуватимемо кількість комунального транспорту, який необхідний для перевезення. Зараз 100% комунального транспорту, а це 46 тролейбусів і 16 автобусів, щоденно виходить на лінії. Кількість транспорту збільшуватимемо за рахунок приватних перевізників, – зазначив Олександр Шамота.

Про скасування цієї норми поки не йдеться, зазначив очільник міської ради. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов також повідомив, що про говорити про відновлення міжміського сполучення також зарано.

– Ми маємо розуміти, що це лише етап послаблення карантину, а не вихід з нього. Ми очікуємо, що масковий режим буде зберігатися ще кілька місяців щонайменше, а, можливо, у до кінця 2020 року. Спостерігаємо, яким чином ця хвороба буде розповсюджуватися. Тому поки не йдеться про відновлення сполучення між районами точно, – сказав Синєгубов.