Затриманий на хабарі депутат допомагав ексгубернатору Головку вирішувати земельні питання

При обшуку у депутата знайшли зброю та велику суму готівкою.

Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, на хабарі 160 тисяч доларів вчера було затримано депутата Полтавської райради від УКРОП Олександра Шевченка.

За версією слідства, він отримав 160 тис. доларів, щоб допомогти з отриманням 50 дозволів на виготовлення проєкту землеустрою на земельні ділянки. Загальна площа ділянок майже 100 га.

Сайт “Полтавщина” разом з тим повідомив, що приблизно із жовтня-листопада 2016 року Олександр Шевченко наблизився до тодішнього голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Використовуючи свої зв’язки в обласному управлінні Держгеокадастру, депутат допомагав губернатору вирішувати земельні питання.

При обшуку вдома у Шевченка було знайдено зареєстровану зброю, більше 14 тисяч доларів,  близько 4 тисяч євро та більше 140 тисяч гривень.

Якщо вірити декларації про доходи в 2018 році, Олександр Шевченко ніде не працював. Протягом декларованого року він отримав 17 469 грн пенсії, 350 000 грн за продаж рухомого майна та 909 000 грн за продаж нерухомого майна. Окрім цього Олександр Шевченко задекларував квартиру у Києві, площею 69,4 м², яку набув у 2018 році. Інші розділи декларації — депутат не заповнив.