Голова Полтавської ОДА відвідає птахофабрику, де загинули сотні тисяч курей

13 травня з робочою поїздкою голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідає Кременчуцький район та Горішні Плавні. Зранку заплановано його відвідування Кременчуцької птахофабрики, де нещодавно загинули сотні тисяч курей.

Там його очікуватимуть Греков Євген Анатолійович – заступник голови облдержадміністрації; Пирог Андрій Миколайович – голова Кременчуцької райдержадміністрації; Пікуль Геннадій Іванович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області; Зоря Юрій Олексійович – Потоківський сільський голова; Вакух Валерій Миколайович – керівник ТДВ «Кременчуцька птахофабрика».

У Потоках губернатор має вивчити ситуацію щодо утилізації біомаси з Кременчуцької плахофабрики та контроль за навколишнім природним середовищем. Потім він переїде до кар’єру «Єристівського ГЗК», потім проведе ознайомлення з роботою КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні», фізкультурно-оздоровчого комплексу, Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради, де ознайомиться з front-office для прийому громадян.

Також керманич області має ознайомитися з об’єктами СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської: спортивно-фізкультурний комплекс; кабінет робототехніки та LEGO-студія; STEM-лабораторія. Далі заплановано ознайомлення з роботою «Полтавського ГЗК», із реконструкцією системи водопідготовки комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно каналізаційного господарства Горішньоплавнівської міської ради». Крім того у плані переїзд до Кривушівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Там губернатор ознайомиться з будівництвом лабораторії.

За матеріалами Кременчуцької газети.