Поліція Полтавщини почала тотальну перевірку автоперевізників

Жахливі ДТП на Миколаївщині та Житомирщині сколихнули всю країну! 15 людей загинули та понад 20 отримали травми різного ступеню тяжкості. Серед травмованих та загиблих є діти. 

Начальник поліції області Андрій Замахін наголосив особовому складу на необхідності вжиття максимальних превентивних заходів. Були визначенні конкретні завдання для покращання стану на автошляхах держави.

«Спільно із Укртрансінспекцією та патрульною поліцією ми перевірятимемо пасажироперевізників. Особливу увагу приділятимемо технічному стану рухомого складу, дозвільним документам, стану здоров’я  водіїв та їх індивідуальних графіків роботи», – зазначив полковник поліції.

Окрім того, на автодорогах буде збільшено кількість патрульних нарядів, які жорстко реагуватимуть на порушення Правил дорожнього руху. Особливо по автодорогах міжобласного та міждержавного значення, адже Полтавщина – транзитна область, якою рухається великий потік транспортних засобів.

Андрій Замахін закликає всіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил дорожньої безпеки:

«Водіям усіх видів транспорту рекомендуємо не порушувати швидкісного режиму, оскільки найтяжчі наслідки саме у ДТП, допущених через перевищення швидкості. Також слід дотримуватися правил маневрування, обгону, проїзду перехресть, залізничних переїздів та пішохідних переходів. Будьте особливо уважними при наближенні до місць, де перебувають діти чи групи людей. Проявляйте толерантність і взаємоповагу один до одного. Важливо, щоб Правил дорожнього руху також суворо дотримувалися і пішоходи, і велосипедисти! Пам`ятайте, що кожна помилка, кожна агресія на дорозі може вартувати життя!