У Горішніх Плавнях членів виборчих комісій оштрафували за корупцію

Голова, його заступник і секретар двох  окружних виборчих комісій затвердили постанови про розподіл премій членам комісій, зокрема й собі, але не повідомили вищий орган про наявність реального конфлікту інтересів.

На Полтавщині члени двох виборчих комісій оштрафовані за правопорушення, пов’язані з корупцією

Про це поваідомляє Пресслужба прокуратури Полтавської області

За участі Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької місцевої прокуратури міським судом м. Горішні Плавні упродовж квітня-травня 2020 року розглянуто 10 протоколів про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності окружних виборчих комісій, які працювали на виборах народних депутатів України та Президента України. Судом 5 осіб визнано винними за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 3 тисячі 400 грн кожному.

Згідно з матеріалами справи голова, його заступник і секретар двох  окружних виборчих комісій затвердили постанови про розподіл премій членам комісій, зокрема й собі, але не повідомили вищий орган про наявність реального конфлікту інтересів.

Після набрання постановами суду законної сили вирішуватиметься питання про направлення подання в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» на адресу Центральної виборчої комісії з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов’язаних із корупцією.