За побиття першого віцемера Полтави Чередніченку дали три роки тюрми

26 травня відбулося засідання Октябрського райсуду Полтави під головуванням судді Анатолія Савченка. Суд розглянув матеріали кримінального провадження за обвинуваченням Сергія Чередніченка, який порушив вимоги ч.2 ст. 350 КК України (Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок).

У матеріалах справи йдеться про те, що 16 травня 2018 року Сергій Чередніченко, Мустафа Алоєв та інша група осіб перебували на другому поверсі Полтавської міськради, де у коридорі побачили першого заступника міського голови Андрія Ляміна. Згадані особи вирішили побити останнього, тому що не були задоволеними його службовою діяльністю в частині прибирання вулиць. Слідство говорить, що Чередніченко наніс Ляміну близько 4 ударів по тулубу.

Як повідомив адвокат постраждалого Євгеній Щербаков, самого обвинуваченого на судовому засіданні не було, однак під час попередніх засідань він не визнав свою вину. Прокурор Руслан Пічугін просив суд призначити Сергію Чередніченку покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Однак суддя Анатолій Савченко обмежився більш м’яким вироком — 3 роки позбавлення волі. Початок покарання слід відраховувати з моменту затримання Сергія Чередніченка. Вирок може бути оскаржений ним протягом 30 днів.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також