Учасника бойових дій з Полтавщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Молодшого сержанта Збройних сил України Юрія Коновода Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

Його орден передали молодшому сину Героя Дмитру. Церемонія нагородження відбулася в Карлівській міській раді. Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОДА

З початком бойових дій на сході України Юрій Коновод добровольцем пішов на фронт. Розпочав службу за контрактом  у 53-й механізованій бригаді водієм-електриком розвідувального взводу 1-го батальйону. У жовтні 2018 року контракт сплив. А вже в березні 2019 року  повернувся в зону бойових дій у складі батальйону «Айдар».

23 квітня 2019 року загинув від кулі снайпера. За три місяці Юрію Коноводу виповнилося б 55 років.

Секретар міської ради Олег Стовбун та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА Світлана Стовбун особисто знали  Юрія Миколайовича, разом навчалися на історичному факультеті Полтавського педінституту. 

– Складно висловити словами ті почуття, які переповнюють, згадуючи земляка, однокурсника, вірного товариша Юрія Коновода. Він був дуже відкритим до людей, чесним і мав загострене відчуття справедливості. В наших серцях він назавжди залишиться, як приклад патріотизму, незламності духу та наслідування для молодого покоління – сказав Леонід Стовбун.

26 квітня 2019 року Юрій Миколайович Коновод похований в селищі Ланна. В нього залишилася дружина та двоє синів. Старший, Станіслав –  військовослужбовець, на даний час несе службу під Маріуполем.