На Полтавщині протестували через жахливу дорогу

Мешканці Чутове вийшли на акцію протесту, щоб привернути увагу до жахливої дороги у селищі, яку постійно розбивають вантажівки.

Особливо розбита вулиця Коханова, через яку пролягає дорога територіального значення Т-1730 Велика Рублівка — Чутове. Про це пише Pl.Область.Онлайн.

Чутівці кажуть, останні 50 років дорогу жодного разу капітально не ремонтували — уся дорога у вибоїнах, глибина яких — понад 10 сантиметрів.

Дорога не облаштована пішохідними переходами та дорожніми знаками. Їде машина, а ти на велосипеді, або пішки — не розминутися, ні пройти, ні проїхати.

Перше звернення до влади жителі селища Чутове написали у червні 2016-го.

За словами заступника голови місцевої райдержадміністрації Руслана Сітайло, капітально ремонтувати дорогу почнуть з 17-го вересня. Заплановано витратити 4,7 мільйони гривень. Це капітальний ремонт дороги, що передбачає зрізання узбіччя і покриття асфальтним полотном 20 сантиметрів дороги.

Наразі виготовляють проект ремонтних робіт та кошторисну документацію. Замовник проекту — Агентство місцевих доріг Полтавської області. Якщо у вересні не почнуть ремонтувати дорогу, місцеві мешканці вийдуть перекривати трасу обласного значення, повідомляє «Лтава».