На Полтавщині відновлено 70% міжміських пасажирських перевезень

З 1 червня Полтавщина переходить на 3 етап послаблення карантинних умов. Відповідно до них відновили міжобласні перевезення, але загальна кількість рейсів у регіоні зменшилася до 70%.

Наразі автовокзали області здійснюють приміські, міжміські, міжнародні та міжобласні перевезення. Про це у понеділок, 1 червня, ЗМІСТу розповів керівник «Полтаваавтотрансу» та депутат міськради Сергій Бутко.

За його словами, зараз можна поїхати майже за всіма напрямками, які діяли і до карантину.

«Є невеликі обмеження щодо Західної України: Рівне, Львів, Волинська та Хмельницька області. Але враховуючи те, що зараз немає туристів і значних закордонних поїздок, то попиту на ці напрямки в нас зараз немає», – розповів Сергій Бутко.

Що стосується сусідніх областей, то всі напрямки відкриті і рейси на них є. Проте кількість рейсів зараз зменшилась. На думку керівника, з часом їх кількість збільшиться, але наразі вистачає і тих, що працюють зараз. Загалом відкрилося близько 70% рейсів.

Міжнародні перевезення діють зараз на Польщу та Чехію. В інших країнах поки закриті кордони. Міжнародні рейси курсують по кілька в день.

Нагадаємо, що 1 червня знову розпочала роботу «Укрзалізниця» – через Полтаву поїхав перший потяг та відновили рух приміських електричок.