Мамай домовився з ОПЗЖ про вибори мера Полтави, – політолог

Відсторонений мер Полтави Мамай домовився з ОПЗЖ про спільну тактику на місцевих виборах у Полтаві, які маються відбутися в жовтня цього року. Про це пише політолог Сергій Любич.

“Маю достовірні дані від надійних джерел, що Мамай домовився про створення коаліції з ОПЗЖ. Так-так! Насправді уся риторика того ж Іллі Киви на адресу Мамая зі словами “бандит” і “тюрма” ні що інше, як вистава для виборців. Просто згадайте, що Мамай свого часу вже досяг домовленостей з лідерами ОПЗЖ про спільний похід на вибори. Однак прийнято рішення, що публічно ОПЗЖ займатиметься Кива, а Мамай поведе в міську раду власну партію та від неї піде на вибори мера. Зі свого боку ОПЗЖ не буде виставляти на мера власного кандидата, розчищаючи шлях для Мамая (почитайте останні заяви Киви – він вже сказав, що ОПЗЖ “не має гідного кандидата” і зосередиться на тому, щоб мати потужну фракцію у міській раді)”, – повідомляє політолог.

Нагадаємо, відповідно до проведеного наприкінці лютого 2020 року опитування, Мамай лідирує в списку потенційних кандидатів на посаду мера Полтави.