У партії “Слуга народу” на Полтавщині з’явився керівник

Головою полтавської партійної організації стала  Ольга Савченко, народна депутатка, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради.

Про це повідомляє “Коло”

Про неї відомо, що вона закінчила факультет фінансового права Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність «Облік та аудит»), юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «Правознавство»). Є юристом у галузі міжнародного та фінансового права (ведення процесів в Міжнародних Арбітражах, супровід іноземних інвестицій в Україні).

Савченко брала участь у кримінальних процесах із захисту прав політичних в’язнів, справах з екстрадиції осіб, які піддалися кримінальному переслідуванню з політичних мотивів, справах українців у Європейському суді з прав людини. Довірена особа кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. До верховної Ради пройшла за списком партії «Слуга народу».

В декларація нардепка зазначає, що орендує з донькою квартиру в Києві, а зареєстрована в Бориспільському районі. За минулий рік заробила на посаді нардепки 158 тисяч гривень, а от доходи від підприємницької діяльності її дохід склав понад мільйон гривень. Також вказані ювелірні прикраси та сумки, а також новенький автомобіль Тойота CH-R.