Вартість паркану аеропорту “Полтава” раптом зросла у п’ять разів

Обласний міжнародний «Аеропорт – Полтава» оголосив тендер на реконструкцію огорожі аеропорту згідно з вимогами авіаційної безпеки. Хоча підприємство ще не почало працювати, це вже друга спроба встановити паркан навколо аеропорту. Але тепер очікувана вартість робіт зросла у п’ять разів.

Перший тендер на паркан для аеропорту комунальне підприємство оголосило навесні. Тоді йшлося тільки про оснащення периметру паркану колючим дротом та встановлення п’ятьох воріт. У квітні підписали договір з одним із ТОВ, яке було готове виконати необхідний обсяг робіт за 8,5 мільйона гривень. За тиждень його розірвали через технічну помилку.

У травні представники аеропорту повідомляли, що готують документи для оголошення нового тендера.

Результат з’явився за три місяці після розірвання попереднього договору. Тепер робіт додалося, тому очікувана вартість закупівлі зросла майже у 5 разів – до 40,2 мільйона гривень.

Свої пропозиції учасники надсилатимуть до 5 серпня. Наступного дня на аукціоні визначать найвигіднішу пропозицію. Фірма-переможець повинна буде виконати реконструкцію вже до кінця цього року, передає УрядовийКур’єр.