Як на Полтавщині ховають останніх ідолів комунізму

Полтавська область разом з Одеською та Києвом досі не провела повну декомунізацію і в центрі низки міст майорять радянські ідоли.

Наприклад, у селі Новоселівка донині стоїть пам’ятник одному з організаторів голодомору Григорію Петровському. Із нього зняли табличку і вже три роки називають “невідомо ким”. У санаторії Власівки заховався пам’ятник Володимиру Леніну. А в Лубнах пам’ятник Василю Чапаєву лише перефарбували в інший колір, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, у селі Новоселівка донині стоїть пам’ятник одному з організаторів голодомору Григорію Петровському. Із нього зняли табличку і вже три роки називають “невідомо ким”.

У санаторії Власівки заховався пам’ятник Володимиру Леніну.

А в Лубнах пам’ятник Василю Чапаєву лише перефарбували в інший колір, про це йдеться в сюжеті ТСН. Селище Новоселівка нині прославилося своїм монументом – дядько з тростиною в окулярах, якого місцевий сільський голова офіційно назвав пам’ятником “невідомо кому”. Так посадовець відповів на запит громадських активістів. Водночас, як свідчать документи, це пам’ятник Григорію Петровському і його буцімто зруйнували у 2016 році.

Місцеві мешканці ж кажуть, що в них немає сумніву у тому, що це монумент організатору Голодомору. І зізнаються, що раніше навіть колгосп був імені Петровського.