У Кременчуці спецкомісія буде перевіряти пункти ЗНО

Проект рішення міськвиконкому «Про створення комісії по прийняттю приміщень пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, розташованих у закладах освіти міста Кременчука, до роботи в період адаптивного карантину» оприлюднили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Комісію створюють у розрізі дії карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів.

Згідно з ним планують створити комісію по прийняттю приміщень пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, розташованих у закладах освіти Кременчука, до роботи в період адаптивного карантину та затвердити її склад.

Комісії по прийняттю приміщень пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, розташованих у закладах освіти Кременчука, до роботи в період адаптивного карантину, забезпечити перевірку приміщень пунктів зовнішнього незалежного оцінювання на стан готовності до роботи в період адаптивного карантину 12 червня, про що скласти відповідні акти.

За інформацією Кременчуцької Газети