Суд виніс вирок ґвалтівнику, який скоїв низку нападів у Миргороді

12 років ув’язнення присудили ґвалтівнику, який у вересні в Миргороді напав на двох жінок та неповнолітню дівчину

Миргородський міськрайонний суд виніс вирок 53-річному ґвалтівнику. 12 років тюрми отримав зловмисник, який у вересні 2017 року нападав на молодих жінок та намагався зґвалтувати. Від злочинця постраждала одна жінка, ще одній жінці та неповнолітній дівчині вдалося вирватися та втекти.

Як повідомила прес-служба прокуратури в Полтавській області, 53-річний злочинець уродженець Кіровоградщини. Він раніше судимий за скоєння аналогічних злочинів. Також правоохоронці вилучили у чоловіка підроблений паспорт.

У Миргороді 22 вересня 2017 року у вечірній час відбулося кілька нападів на жінок зі спробами зґвалтування. Як пояснили правоохоронці, які затримали злочинця, 53-річний ґвалтівник мешкає на Харківщині, а у Миргород приїхав для зустрічі із жінкою. З нею він познайомився в інтернеті, але знайомство виявилося невдалим. Після чого зловмисник напився, що і призвело до подальшої агресії.

Згідно з матеріалами в Єдиному реєстрі судових рішень, 22 вересня 2017 близько 21-ї години поліцейські отримали повідомлення від місцевого мешканця про те, що невідомий намагався зґвалтувати його доньку. Потім близько 22-ї години надійшло друге повідомлення про зґвалтування біля магазину «Осінь» по вулиці Воскресенській в Миргороді.

Спочатку близько 21-ї години нетверезий нападник намагався зґвалтувати 29-річну дівчину, але їй вдалося вирватися та втекти. Те саме сталося і з другою спробою щодо неповнолітньої дівчини. А потім злочинець спробував познайомитися з 19-річною дівчиною біля магазину «Осінь», але отримав відмову. Після чого прослідкував за дівчиною, напав на неї та здійснив свої злочинні наміри.

Дії злочинця кваліфікували за трьома статтями — замах на зґвалтування малолітньої особи (ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 152 КК України), замах на зґвалтування, вчинений повторно (ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 152 КК України) та зґвалтування (ч. 2 ст. 152 КК України), а також задоволення статевої пристрасті неприроднім шляхом, вчинене повторно (ч. 2 ст. 153 КК України) та підробка та використання офіційного документа (ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України).

Суд призначив злочинцю покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Полтаві Октябрський райсуд призначив умовний термін хлопцю, який зґвалтував свою колишню дівчину, зняв це на відео та виклав у мережу інтернет.

 «Полтавщина»