У центрі Полтави хочуть будувати 8-поверхівку

У Полтаві  відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів головний архітектор міста Микола Шевельов.

В ході засідання члени ради розглянули проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна і Пушкіна. Представив проект директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов, повідомляє poltava.sq.com.ua.

Квартал знаходиться в центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови. Тут і житло, і громадські об’єкти.

Дмитро Відмова розповів, що, перш ніж перейти до проектування території, інвестор активно займався збором думок від жителів.

“Думки жителів розділилися, тому поки що розглядаємо одну частину, де запланували будівництво доступного багатоквартирного житлового будинку. Його поверховість – 8 поверхів. Орієнтовна кількість квартир на будинок – 89. Будинок запроектований без підземного паркінгу”.

Зазначена територія частково розміщена в зоні містобудівної реконструкції.

“Власне і частина території, де планується розміщення багатоквартирного будинку, також є ділянкою перспективної містобудівної реконструкції”, – зазначив головний архітектор міста Микола Шевельов. “Тому, це тільки перші кроки до поліпшення цього кварталу”.