З початку року на Полтавщині потонуло 25 людей

20 та 21 червня рятувальники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з представниками Національної поліції  провели профілактичні бесіди із відпочиваючими місцевих пляжів р. Ворскла в м. Полтава. Під час бесід із громадянами рятувальники наголосили, що в області із початку року на водоймах потонуло 25 людей та зазначили, що така сумна статистика свідчить про те, що не всі відповідально ставляться до елементарних правил безпеки.

Тож аби відпочинок був безпечним, слід завжди дотримуватися правил поведінки на водних об’єктах. Слід пам’ятати що основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані. Також більшість нещасних випадків стається під час відпочинку в необладнаних для цього місцях. Також окрему увагу фахівці звернули на громадян, які відпочивали біля води із дітьми. Вони наголосили про категоричну недопустимість купання дітей без супроводу дорослих та необхідність постійного контролю за ними.

Під час бесіди рятувальники та працівники поліції вручили інформаційні листівки із зазначеними правилами поведінки на воді.