У Полтаві іноземні студенти побилися із поліцейськими

27 травня у Полтаві, між зупинками громадського транспорту «Героїв АТО» (Красіна) і Л.Убийвовк (навпроти будинку на вул. Європейській, 80) стався конфлікт між іноземними студентами та патрульною поліцією Полтави.

Відео з інцидентом було опубліковане в Instagram-акаунті «Підслухано у Полтаві». На ньому видно, що вказані студенти активно пручаються вимогам поліції, хоча обійшлося без ударів та спецзасобів.

https://youtu.be/VIBOYWpCjMU

В прес-службі поліції області повідомили, що поліцейський патруль помітив автомобіль з іноземними номерами. Їм керував молодий чоловік без водійського посвідчення. Це був іноземний громадянин, студент одного із вишів Полтави. Поліція вирішила транспортувати автомобіль на майданчик для тимчасового тримання. Іноземець, зі слів поліції, почав активно протидіяти поліції. Потім до нього приєдналися його знайомі — студенти із того ж вишу.

Втім, нікого не затримали. Автомобіль доставили на штрафмайданчик, вирішується питання про притягнення студента до адмінвідповідальності. Поліція наразі встановлює правові наслідки дій інших студентів, які протидіяли правоохоронцям. Керівництво навчального закладу має провести із студентами профілактичну бесіду, інакше, у разі повторних проблем із законом, ними зацікавиться міграційна служба.