У Полтаві суд покарав чоловіка, який погрожував офіціантці ножем

23 червня суддя Октябрського райсуду Анатолій Савченко визнав Віталія Воробйова винним – призначив йому 4 роки в’язниці. Але від відбування покарання звільнив, визначивши 1,5 року іспитового строку. Оскаржувати вирок засуджений не буде. 

Воробйову зарахували в строк відбування покарання час його перебування в СІЗО – з 24 січня по 23 червня 2020 року включно. Подавати апеляцію засуджений не буде. Про це сказав його правозахисник Юрій Березовський: 

«Ми не вважаємо, що рішення суду є незаконним. Апеляцію подавати слід тоді, коли підозрюваний, обвинувачений, засуджений вважає, що його права було порушено. Ми визнали винуватість, розкаялися, тому рішення вважаємо справедливим». 

Визначаючи, як покарати Воробйова, суддя Савченко врахував, що підсудний вперше вчинив злочин, а також те, що у вчиненому він розкаявся. Крім того, зважили й на те, що він має на утриманні малолітню дитину. 

Пригадаємо, 25 грудня 2019 року Віталій Воробйов погрожував офіціантці полтавського закладу BeerHouse Наталії Харіній ножем, а також нецензурно висловлювався щодо неї. Відомо про інцидент стало завдяки відео з камери відеоспостереження, що його опублікували у мережі. Лише майже через місяць, 24 січня, Воробйову оголосили підозру. Того ж дня його відправили до СІЗО. 

Згодом потерпіла на судовому засіданні пояснила, що не має претензій до Воробйова. Вона сказала, що нападник є чоловіком її ексколежанки. До того дня вона його лише кілька разів бачила, особисто знайома не була. З закладу Харіній тоді довелося звільнитися через тиск із боку керівництва.