Мера Хоролу, якого підозрюють в розтраті 845 тисяч, поновили на посаді


26 червня слідча суддя Хорольського райсуду відхилила клопотання керівника Лубенської прокуратури Юрія Меленюка щодо продовження строку відсторонення від посади мера Хоролу Сергія Волошина. 

Волошина відсторонили від посади 4 березня 2020 року до 30 квітня включно. Відповідне рішення ухвалила слідча суддя Хорольського районного суду за клопотанням слідчих. Підозрюваний подавав апеляцію у березні  на це рішення. Проте колегія суддів Полтавського апеляційного суду не задовольнила оскарження. Тож протягом цього часу Волошин не займав посаду міського голови. 

Під час засідання, що відбулося у червні, прокуратура наполягала на тому, щоб продовжити строк відсторонення. Адже злочин, у якому його підозрюють, пов’язаний із виконанням ним службових обов’язків. Тому, перебуваючи на займаній посаді, Волошин може знищити чи підробити документи, впливати на свідків, що є його підлеглими. 

Проте суд зважив на те, що винуватість Волошина не доведена, він має лише підозру. В ухвалі вказано, що прокуратура не надала достатніх доказів того, що підозрюваний може вплинути на розслідування справи. Крім того, відсторонення його від займаної посади позбавить його можливості заробляти гроші, щоб утримувати сім’ю.

Зв’язатися з Сергієм Волошином ЗМІСТу не вдалося. У приймальні відповідали, що нині на робочому місці його немає. 

Пояснимо, 2018 року Хорольська міськрада та ТОВ «Будтехіндустрія інвест» уклали договір на будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям у Хоролі (вул. Небесної Сотні, 38/1). Загальна вартість реалізації проєкту – понад 1,5 млн гривень. Згідно з ухвалами, Сергій Волошин, попри те, що підрядник не виконав будівельні роботи у повному обсязі та не доставив штучне покриття, підписав і надав у казначейство бухгалтерські документи на оплату.