У Миргороді шахрай ошукав пенсіонерку

За схемою “Ваш син потрапив в ДТП, необхідні гроші на операцію” у Миргороді телефонний шахрай, користуючись прийомами психологічного тиску змусив місцеву 77-річну жінку віддати гроші для порятунку родича на нібито проведення невідкладних хірургічних операцій після потрапляння у автомобільну аварію.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Після закінчення телефонної розмови, жінка беззастережно винесли значну суму грошей та сама передала їх у руки зловмисника. Коли з’ясувала, що ніхто із родини насправді не потребує допомоги – звернулась до поліції.

“Поліція вкотре закликає бути обачними та не довіряти стороннім особам. Не реагуйте на подібні дзвінки! Якщо ж ви припускаєте, що з вашим родичем в цей час може статися ситуація, про яку вам говорять телефоном, найважливіше – це зробити паузу в розмові, щоб зібратися з думками. Покладіть слухавку і відразу передзвоніть родичу з яким нібито “трапилась біда”, а якщо той не відповідає, невідкладно телефонуйте за номером 102. Не довіряйте невідомим і попередьте про подібні афери своїх стареньких родичів”, – радять правоохоронці.