Патрульні допомогли чоловіку, якому стало зле на сонці

Опівдні, 4 липня 2020 року, у Кременчуці на лінію «102» надійшло повідомлення від стурбованої жінки, яка проживає в Полтаві, про те, що її знайомий, вже літня людина, не виходить на зв’язок.

За адресою проживання чоловіка оператор направив наряд реагування Кременчуцького відділу поліції охорони.

Правоохоронці, впевнившись, що двері помешкання ніхто не відчиняє, опитали сусідів, які підтвердили, що не бачили господаря квартири вже кілька днів. Доки до квартири їхав викликаний родич господаря, поліцейські обійшли будинок, обстежили вікна та балкон.

Через відчинене вікно кухні наряд помітив ногу чоловіка, якій лежав на підлозі, біля вхідних дверей. Коли запитали, чи потрібна допомога, людина не відповіла.

Для надання допомоги людині, яка перебувала у безпорадному стані, поліцейські змушені були увійти до квартири через вікно кухні. Власник квартири важко дихав, мовчав та не міг підвестися. Йому надали домедичну допомогу та викликали швидку.

За висновком лікарів літньому чоловікові стало зле через тепловий удар. Власнику помешкання надали необхідну медичну допомогу та передали родичам.

У ці спекотні літні дні знайдіть можливість і поцікавтеся станом здоров’я і справами своїх близьких чи знайомих. Особливо, якщо це люди поважного віку. Ваш телефонний дзвінок може врятувати їх життя. Бережіть себе та своїх рідних.

За інформацією Управління поліції охорони в Полтавській області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/Informacziya/u-kremenchuczi-policzejski-oxoroni-nadali-dopomogu-cholovikovi-yakij-zaneduzhav-cherez-teplovij-udar/