Новому прокурору Полтавщини Луценко доручив розібратися з рейдерами

3 серпня 2018 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника — державного радника юстиції 3 класу Дмитра Чібісова, який до цього очолював прокуратуру Київської області. Про це повідомили у прокуратурі області.

Генеральний прокурор зазначив, що був незадоволений роботою попереднього керівника прокуратури області, а тому за рекомендацією Ради прокурорів України прийняв рішення про кадрові зміни.

Від нового прокурора області він очікує вирішення ключових завдань — це протидія кримінальній корупції, вуличній злочинності, викриття злочинів у нафтогазовому комплексі, земельній сфері.

Я акцентую увагу на важливості протидії злочинам в аграрному секторі, а саме: рейдерське захоплення врожаю чи землі, а також належного оформлення цієї землі. Принцип один — хто посіяв, той зібрав, — наголосив Юрій Луценко.

Генеральний прокурор висловив сподівання на активізацію роботи та швидкі позитивні результати у виді резонансних справ.

У свою чергу Дмитро Чібісов подякував за довіру та сказав, що докладе максимум зусиль, щоб авторитет прокуратури Полтавщини був високим, а слово «прокурор» звучало гордо.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('https://new.pl.ua/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '1260'}); });