На Полтавщині депутат зі знайомими викрадав нафту

Групу з трьох мешканців Лохвицького району затримали під час викрадення вуглеводнів з території одного із нафтогазовидобувних підприємств області. Двоє із затриманих є подружжям, а їхній знайомий – депутатом сільської ради.

Зловмисників викрили під час спільної операції працівники слідчого управління поліції Полтавщини у взаємодії зі співробітниками регіонального управління Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом Прокуратури Полтавської області, та із залученням батальйону поліції особливого призначення.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

«Трьох фігурантів затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Спільникам повідомили про підозру у викраденні майна, поєднаному з проникненням до сховища (ч. 3 ст. 185 КК України). Під час невідкладних обшуків за адресами проживання фігурантів та в їх автомобілях слідчі поліції області вилучили резервуари із сировиною, а також шланги й помпи для викачування нафти».

Поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до незаконної діяльності групи у сфері паливно-енергетичного комплексу.