В магазинах та перукарнях Миргорода виявили порушення карантину

У Миргороді у результаті перевірок виявили порушення карантину у магазинах та перукарні.

Фахівці Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області провели комісійні перевірки у магазинах продовольчими та непродовольчими товарами й перукарнях. Виявили такі порушення протиепідемічних вимог:

– заклад торгівлі продовольчими товарами: ФОП Дарвіс Ю.Б. магазин “Смак” – відсутні інформаційні матеріали з профілактики COVID-19 при вході в магазин.

– заклади торгівлі непродовольчими товарами: ФОП Дубина Ю.І. магазин “Зоосвіт” – відсутнє тимчасове маркування для дотримання дистанції 1,5 метра між відвідувачами, відсутнє рідке мило, паперові рушники та антисептик у санвузлі; ФОП Краснікова Л.М. магазин “Абажур” – відсутня урна з поліетиленовими пакетами для використаних засобів індивідуального захисту;

– три перукарні: ФОП Долинська Л.І. – не проводився щоденний температурний скринінг перед початком роботи, були відсутні при вході в магазин інформаційні матеріали з профілактики COVID-19; ФОП Короленко О.А. – при вході в магазин були відсутні інформаційні матеріали з профілактики COVID-19, відсутнє тимчасове маркування для дотримання дистанції 1,5 метра між відвідувачами; ФОП Яременко О.О. – відсутнє рідке мило, паперові рушники та антисептик в санвузлі, відсутнє тимчасове маркування для дотримання дистанції 1,5 метра між відвідувачами.