На Полтавщині рятувальники інструктували відпочивальників

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити рейди по місцям масового відпочинку людей з метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах.

Так, днями фахівці Служби порятунку спільно з працівниками поліції провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на пляжах у містах Горішні ПлавніКременчукПолтаваГлобине та селищі міського типу Шишаки.

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали основні правила безпечної поведінки на воді та вручали тематичні пам’ятки і листівки. Фахівці ДСНС нагадали відпочивальникам основні причини нещасних випадків на воді, зокрема купання в необладнаних для цього місцях (ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів), купання в нетверезому стані, необережне поводження у воді під час пірнання та відсутність належного догляду за дітьми при перебуванні їх у водоймищах.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області вкотре закликає громадян бути обережними під час відпочинку на воді, слідкувати за дітьми та дотримуватися елементарних правил безпеки!