Радник Авакова вважає, що “полтавський терорист” або вийде сам, або повіситься

Радник глави МВС Арсена Авакова Михайло Апостол вважає, що активна фаза операції по затриманню “полтавського терориста” Романа Скрипника скоро закінчиться.

Про це він сказав в ефірі каналу “Україна 24”, передає Цензор.НЕТ.

“Вся інформація про цю людину є, все родичі знайдені. Правоохоронні органи оточили все там, все контролюється тепловізорами, нікуди він не дінеться. Кожна ділянка поділена на квадрати, і кожен підрозділ має свій квадрат. Але зараз літо, зелень навколо в лісах – НЕ так очищають ті ліси, як раніше. Сховатися в лісі, в принципі, просто. Але це (перебування утікача. – Ред.) питання часу. Ну, скільки там – ще день, ще два … “, – сказав Апостол.

На думку радника, Скрипник “вийде сам” або накладе на себе руки.

“Він вийде сам, він переосмислить, що нікуди не дінеться. Він буде, як загнаний вовк там бігати, ну, скільки він буде бігати? Або покінчить з життям … Більш того, чомусь складається враження, що якщо він викрадає машини , якщо була загроза життю, коли він витягнув чеку і, в принципі, через це все і почалося – він якось розумів ті речі, на які йшов “, – сказав радник.

Апостол допустив, що у “полтавського терориста” не все в порядку з психікою.

“І я думаю, якщо у нього з психікою, знаєте, сьогодні ми з весни раптово перейшли на літо – ускладнення у таких людей. У принципі може і покінчити життя самогубством. Швидше за все, якщо він так боїться потрапити до в’язниці, а причина для цього була, то він може покінчити життя самогубством: втопитися, повіситися … “, – сказав Апостол.