Полтавському судді, який закрив справу проти Кернеса, загрожує кримінальна справа

Генеральна прокуратура має намір відкрити кримінальне провадження щодо полтавського судді Андрія Антонова, який закрив справу мера Харкова Геннадія Кернеса.

«Зараз також вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР щодо постановлення суддею завідомо неправосудного рішення, що спричинило тяжкі наслідки. Вирішується питання про доручення цього розслідування органу досудового розслідування», – заявила заступник генпрокурора Анжела Стижевська пі час брифінгу.

Вона також назвала «абсолютною нісенітницею» те, що суд мотивував закриття справи Геннадія Кернеса тим, що сторона обвинувачення не з’являлася на дебати у справі.

Київський райсуд Полтави вчора закрив справу Геннадія Кернеса і його охоронців, яких звинувачували у викраденні, побитті і загрозі вбивством двом учасникам Євромайдану.

Суддя Андрій Антонов мотивував таке рішення тим, що сторона обвинувачення систематично не з’являється на дебати у справі. Таким чином, суд вирішив, що прокурори відмовляються підтримувати обвинувачення у справі.

Кернес у суді заявив, що очікував виправдального вироку.