На Полтавщині аферист називається АТОвцем і полює на цнотливих дівчат

На Полтавщині аферист полює на цнотливих дівчат та довірливих жінок, видаючи себе за націоналіста та бійця АТО. Про це інформують у групах на ФБ, зокрема у “Підслухано Лубни”.

Відомий в мережі, як Міхас Ґалаґан Кост’яновіч. Цей чоловік входить в довіру до жінок та дівчат, переконуючи їх у своїй чесності та авторитеті, видаючи себе за націоналіста, АТОвця та великого борця за Україну, користується тим, що є святим, заради своїх брудних цілей. Є хорошим психологом і вміє переконувати людей. Любить “давити” на жалість, мовляв “усе здоров’ я приніс в жартву заради України”, придумує безліч хвороб та бойових ситуацій. Шукає довірливих жертв, переважно цнотливих жінок/дівчат, і що цікаво, таких, які люблять Україну. Після отримання бажаного (навіть без згоди), зникає, залишаючи жертву в чеканні з обіцянками. Працює за майже одним сценарієм.

Долучає в друзі атовців та активістів, старається завести розмову. В даний момент переважно користується фейсбуком. Спілкуючись з цією людиною, не розголошуйте військових та особистих таємниць – цілком ймовірно, що він збирає інформацію для ворога.

Зробимо покидька відомим, як найменше заради безпеки інших. Вкрай важкий гріх – це використовувавти війну та заслуги тих, хто бореться, заради таких гидких для кожної нормальної людини цілей.
Якщо ви стали його жертвою, чи маєте якусь інформацію – повідомте