Мамай іде на вибори з партією “За майбутнє” і сподівається на мера Кременчука

Олександр Мамай йтиме на місцеві вибори з партією “За майбутнє”. Він очолить список до міської ради та балотуватиметься на посаду міського голови Полтави. Про це ексмер обласного центру розповів виданню “Полтавщина”.

Окрім того, Мамай розраховує, що за підтримки мера Кременчука Малецького “За майбутнє” може отримати потужну фракцію в обласній раді.

— Ми з мером Кременчука Віталієм Малецьким виходили з математики, яка є точною наукою. Полтавська та Кременчуцька ОТГ — це 40% виборців та 60% територій. Тому, якщо у Кременчуці партія набирає 20%, а у Полтаві — 15-20%, то це буде 10% на виборах до Полтавської облради. А це 12-13 наших депутатів. Це буде потужна фракція, — поділився розрахунками Олександр Мамай.

Очолить обласний список «За майбутнє» — Валерій Пархоменко, який у 2019 році планував бути в команді Сергія Корявченкова у разі його обрання губернатором. Такі послуги радника Валерій Пархоменко міг запропонувати, виходячи з досвіду роботи на посаді заступника голови ПОДА за часів президентства Віктора Януковича. Також Валерій Пархоменко наразі очолює партію «Народ», від якої спочатку хотів балотуватися Олександр Мамай.

Щодо партійного списку до Полтавської міськради, то Олександр Мамай повідомив, що він йтиме першим номером. У списку будуть присутні Євген Дикань, Маріанна Соліман, Максим Малько, Сергій Бойко, Ігор Еренбург та Володимир Корнійчук.