У громадському транспорті Полтави відновлено пільгове перевезення

У Полтаві на засіданні виконкому прийняли рішення відновити пільгове перевезення у громадському транспорті.

Сьогодні, 31 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Представники влади розглядали двва питання – про скасування рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про питання перевезення осіб пільгових категорій в міському пасажирському транспорті загального користування» та про затвердження протоколу засідання комісії щодо формування потреби в субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Відповідно до рішення, прийнятого сьогодні за засіданні виконкому та попередньо рекомендованого на розгляд комісією ТЕБ і НС, у Полтаві відновили пільгове перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування. Нагадаємо, пільгове перевезення у місті не діяло у зв’язку із карантином. Тепер же полтавці пільгових категорій матимуть право безкоштовно їздити у громадському транспорті протягом цілого дня.

– Полтава потрапила у зелену зону, потрібно дати можливість людям спокійно їздити громадським транспортом, – сказав Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради.

Також члени виконавчого комітету затвердили протокол комісії щодо формування потреби в субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.