ДБР затримала за хабар радника голови Полтавської ОДА, в обладміністрації це заперечують

Вчора, 30 липня, біля Полтавської ОДА було затримано двох осіб. Затримання проводили співробітники ДБР і стосувалося воно хабара в розмірі 40 000 доларів США.

Як стало відомо, одним із затриманих є Максим Ратнер. Він працював радником голови Полтавської ОДА. Саме так він був представлений 31 березня вофіційній публікації на сайті Хорольської ОДА:31 березня. Райдержадміністрація тоді повідомила, що в ході робочої поїздки Хорольщину відвідали радник голови облдержадміністрації Максим Ратнер та заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Палій.

На підтвердження факту, що мова йде про того самого Максима Ратнера, видання “Полтавщина” звертає увагу на ідентичність татуювання на руці чоловіка, затриманого під стінами ОДА, та Максима Ратнера, фото якої було в 2017 році опубілковане у мережі ВК.

Максим Ратнер відповідав за галузь АПК і мав робоче місце в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА на вул. Міщенка у Полтаві. Він є харківським ФОПом, який спеціалізується на торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

За джерелами “Полтавщини”, Ратнер знайомився із керівниками державних агропідприємств області і вимагав від них 10% від прибутку з урожаю. Також наше компетентне джерело повідомило, що він причетний до «рейдерського захоплення» ДП «ДГ ім. 9 Січня», що у Хорольському районі, на що нарікав трудовий колектив цього державного підприємства.

Водночас сьогодні Полтавська ОДА офіційно повідомила, що затримані співробітниками ДБР особи — не є працівниками обласної адміністрації чи помічниками голови ОДА. Тому інформація про те, що ДБР затримала радника губернатора, не відповідає дійсності:

— Затримані не є ані працівниками Полтавської обласної державної адміністрації, ані помічниками голови ОДА на громадських засадах.

Тому ПОДА просить користуватися тільки перевіреною інформацією, хоча і не повідомляє жодних деталей.

З огляду на це повідомлення, можна припустити, що Максим Ратнер все-таки був радником Олега Синєгубова, принаймні станом на 31 березня.