Синєгубов цього місяця очікує приїзду Зеленського на Полтавщину

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА, повідомив, що очікує на робочий візит Володимира Зеленського, Президента України вже в найближчий час – в серпні, можливо, трішки пізніше.

Про це він повідомив на сьогоднішній апаратній нараді:

– У нас був візит минулого тижня Прем’єр-міністра України до міста Кременчук до Крюківського вагоноремонтного заводу, де проговорювали питання підтримки промисловості і саме цього підприємства та інших, які з ним пов’язані. Було проінспектовано ті об’єкти великого будівництва, які наразі ми маємо і які маємо завершити у 2020 році. Крім того було анонсовано ряд програм, які буде ініціювати Уряд і вони розраховують на нас, що ми будемо їх реалізовувати вже на місці. Ми так само будемо запрошувати Президента України для візиту на Полтавщину. Це, можливо, станеться у серпні місяці, можливо, пізніше. Ми будемо презентувати вже завершені об’єкти великого будівництва.
Нагадаємо, Денис Шмигаль відвідав Полтавщину з робочим візитом 28 липня. Він зустрівся з промисловцями та аграріями, а також оглянув будівництво транспортної розв’язки.