Опішня, Миргород та Великі Сорочинці потрапили до сотні кращих туристичних локації України

Опішня, Миргород та Великі Сорочинці потрапили до сотні кращих туристичних локації України за версією журналу The Ukrainians.

У межах спецпроєкту «Красива країна» розповідають про те, що можна скуштувати на цих локаціях та що цікавого побачити. Про те, що місця на Полтавщині увійшли до переліку ЗМІСТу відомо з сайту журналу

Як пише The Ukrainians, цей проєкт про туристичні локації створили, щоб показати усю універсальність внутрішнього туризму. також ініціатори проєкту хотіли показати, що насправді варто очікувати від місцевості й заради чого там варто побувати:

«Тут можна знайти подорожі для різного настрою: щоб відкривати для себе минуле України, щоб занурюватися вглиб, щоб підніматися на вершини, щоб відчувати прохолоду озер, вдихати солоність морів, любуватися безкраїстю степів. Ми уклали спеціальне меню для кожної локації, щоб Україна озвалася ще й багатством смаків, а також додали логістичні поради, що допоможуть спланувати маршрути. В умовах закритих кордонів можна сповна використати можливості краще пізнавати Україну».

Скриншот The Ukrainians про Опішню
Скриншот The Ukrainians про Великі Сорочинці
Скриншот The Ukrainians про Миргород