Полтава придбала три самоскиди та сміттєвоз, відхиливши дешевші пропозиції

Полтавське КАТП-1628 замовило три самоскиди та сміттєвоз на базі МАЗ за 3-3,5 млн грн кожний — дешевші на 450-870 тисяч пропозиції, серед яких і від КрАЗ, відхилили

6 та 7 серпня Полтавське КАТП-1628 уклало 4 договори на великовантажні мототранспортні засоби. Три самоскиди та один сміттєвоз на базі білоруських МАЗів обійшлися у 13,6 млн грн. Чиновники мали змогу зекономити 2-3 млн грн, але відхилили дешевші пропозиції. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Усі машини замовили одній компанії — київському ТОВ «ТД «Будшляхмаш». За умовами договору, поставити їх на базу КАТП-1628 фірма має упродовж двох днів після отримання заявки від замовника. Один сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ-303/1 на шасі МАЗ-5340 (18 м³), обладнаний відвалом, коштуватиме 3,1 млн грн, а три самоскиди на шасі МАЗ-5340С5 (20 м³), обладнані кран-маніпуляторами з грейферним захватом Palfinger та відвалом — по 3,5 млн грн.

Аби укласти договори саме із «ТД «Будшляхмаш», КАТП відхилило дешевші пропозиції трьох компаній на усіх чотирьох тендерах. Причинами стали невідповідність або нестача документів. Один з таких учасників — дніпровське ТОВ «Топ Стор» з технікою на шасі МАЗу — намагався оскаржити відхилення до Антимонопольного комітету, однак двічі на кожному тендері отримав відмови.

Серед відхилених також ще одна компанія з Дніпра — ТОВ «Гарант преміум опт» (техніка на шасі МАЗу) і ТОВ «Кременчуцький автомобільний завод» (техніка на шасі КрАЗу).