Медсестра з Полтави отримала «Медаль Святого Пантелеймона»»

Старша сержантка медичної служби ЗСУ та учасниця бойових дій в зоні АТО/ООС Лариса Шапран отримала «Медаль Святого Пантелеймона»».

Медична сестра Полтавського військового госпіталю перемогла у номінації «За турботу та ласку до хворого». Про це ЗМІСТу стало відомо з фб-сторінки «Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії».

Полтавка Лариса Шапран отримала медаль, якою нагороджують молодих медиків. Також, окрім «Медалі Святого Пантелеймона», медсестра отримала 25 тис грн. Нагородження відбулося 9 червня.

Кращим лікарем став, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету Нестор Середюк. А ось у номінації «Найкращий медичний працівник» переміг Андрій Голод, фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної меддопомоги підстанції №1 Львівського обласного центру. «Новатором охорони здоров’я» став Валентин Сморжевський Валентин Йосипович. Він є професором кафедри хірургії та трансплантології Національної медакадемії післядипломної освіти ім. Шупика.

Додамо, нагороду «Медаль Святого Пантелеймона» запровадила у 2018 році поважна рада відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Обидві нагороди мають ідентичні місію, принципи, цінності та спільні структурні підрозділи з пошуку, відбору й присудження відзнак.

Медаль вручається молодим патріотам України, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які розробили, впровадили власний проект та досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, волонтерській, гуманістичній та громадській діяльності.

Медаль присуджується щороку у 3 номінаціях:

  • «За лікарське мистецтво»
  • «За турботу і ласку до хворого»
  • «За наукові розробки в медицині»

Медаль присуджують громадянам України віком до 35 років незалежно від статі, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які систематично займаються діяльністю, що позитивно впливає на здоров’я українського народу, суспільну свідомість і духовність, утверджує толерантність, стимулює творчу діяльність для загального блага.