У Полтаві виявили порушення карантину в кафе та ресторанах

Спеціалісти Полтавського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області  перевірили п’ять закладів громадського харчування – кафе та ресторани. Під час перевірок зафіксували порушення.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби Полтавської області.

Під час обстеження закладу громадського харчування, кафе «13 кордон» встановлено, що видача замовлень здійснювалася у багаторазовому посуді при відсутності посудомийної машини, а це є порушенням п.3 постанови №32 від 02.06.2020 року Головного державного санітарного лікаря України «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепіденічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби хвороби (COVID-19). За результатами складений протокол про адміністративне правопорушення.

У кафе «Стопка» біля місць потенційного скупчення людей не нанесено маркування для перебування у черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 м. Прибори, а саме зубочистки не в індивідуальній упаковці, зберігалися у відкритому вигляді у вільному доступі для відвідувачів. У працівників були відсутні захисні окуляри. У кафе не проводиться централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією. По результатам заходу складений протокол про адміністративне правопорушення. 

Під час перевірки кафе «Feeling Happy» у працівників закладу, що обслуговували відвідувачів були відсутні захисні окуляри (чи екрани) та  відсутній дезінфікуючий засіб для проведення дезінфекції приміщення у кінці робочого дня. За результатами заходу складений припис.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також