На Лубенщині починають роботу дитсадки

Після понад чотиримісячної перерви у Лубенському районі продовжують відновлювати роботу дошкільні навчальні заклади.

Фахівці Лубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили дитсадки «Берізонька», що у  селі Березівка, «Вербиченька», що у селі Вищий Булатець, «Лісова казка», що у селі Піски та «Лебідонька», що у селі Литвяки Лубенського району. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

У дитсадках організували санітарну обробку приміщень, облаштували дезінфектори на входах. Із приміщень забрали м’які іграшки, килими та багаторазові рушники, які заборонені під час карантину. У групах залишили лише ті речі, які можна легко помити. Перед входом фарбою вивели обмежувальні позначки, дітей до садочків передаватимуть вихователям лише на вулиці. До закладу заходитимуть  тільки співробітники та діти.

Керівникам закладів надали рекомендації, щодо правил приготування та використання дезінфікуючих засобів,  придбання  дезінфікуючих  засобів, які зареєстровані у Державному реєстрі та дозволені для використання у дошкільних дитячих закладах.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також