Гучна справа про виготовлення фальсифікованих ліків у Лубнах закінчилася копійчаним штрафом

Гучну справу викриття групи осіб, які у Лубнах виготовляли фальсифіковані ліки та продавали їх в аптеки, перекваліфікували на зберігання прекурсору — директора мережі аптек Л-Фарм оштрафували на 1190 грн

3 серпня Лубенський міськрайонний суд Полтавської області виніс вирок директору мережі аптек Л-Фарм. Сергій Піддубний отримав штраф — 1190 грн за зберігання прекурсору. Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень, пише “Полтавщина”.

Нагадаємо, що у лютому 2020-го прес-служба прокуратури Полтавщини повідомила про затримання у Полтавській області групи осіб, яка виготовляла ліки без ліцензії, а потім продавала їх у комерційних аптеках Полтавщини та сусідніх областей.

Тоді в рамках кримінального провадження за фактом виготовлення, перевезення, зберігання з метою збуту та збуту завідомо фальсифікованих лікарських засобів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 321-1 КК України) провели низку обшуків та вилучили обладнання, інгредієнти, рецепти та чорнові записи.

Прес-служба СБУ тоді зазначала, що організатор групи — представник комерційної структури фармацевтичної галузі. Він облаштував у Лубнах підпільний цех з виготовлення фальсифікованих ліків.

Під час обшуків у підозрюваних вилучили понад 20 найменувань підроблених медпрепаратів, близько 5,5 кілограма прекурсору, пакувальні матеріали та етикетки. Крім того, вилучили медичне обладнання без сертифікатів відповідності та декларацій про реєстрацію. Тоді ж повідомлялося, що схему створили керівники медзакладів Полтави, за що мали свій «відсоток».