Хто проводитиме вибори у Полтаві: склади виборчкомів

ЦВК утворила на Полтавщині обласну, 16 міських та чотири районні виборчі комісії.

Склад відповідних територіальних виборчих комісій оприлюднено на офіційному сайті ЦВК. До вашої уваги комісії, що працюватимуть в Полтаві:

Полтавська обласна територіальна виборча комісія

Сердюк Людмила Вікторівна, голова комісії («Солідарність жінок України»),

Мякушко Надія Семенівна, заступник голови комісії («За Майбутнє»),

Данильченко Тамара Іванівна, секретар комісії (ВО «Батьківщина»).

Члени комісії:

ПІБСуб’єкт подання
члена комісії
1Богодюк Сергій ОлександровичОПЗЖ
2Бокла Михайло ЯрославовичЄвропейська Солідарність
3Гончаров Володимир СергійовичЩаслива Україна (Успішна Країна)
4Демянко Яна ВолодимирівнаСлуга народу
5Євтушенко Галина ВалентинівнаВсеукраїнський народний союз
6Кадирова Олена ОлександрівнаАграрна партія України
7Монастирський Олег СергійовичОПЗЖ
8Однойко Наталія ОлександрівнаВО «Батьківщина»
9Петренко Сергій ІвановичСлуга народу
10Пилипченко Валентина АнатоліївнаУкраїнська партія Зелена планета
11Писаренко В’ячеслав ПетровичСила і Честь
12Потапов Віктор ВолодимировичСтабільність та справедливість
13Притула Михайло МихайловичЄвропейська Солідарність
14Чужма Наталія ВасилівнаНаш край
15Яловенко Василь ЛеонідовичІнтернет партія України

Полтавська районна територіальна виборча комісія

Бондарь Альона Олександрівна, голова комісії («Слуга народу»),

Трут Надія Володимирівна, заступник голови комісії («ОПЗЖ»),

Клименко Лариса Анатоліївна, секретар комісії («Щаслива Україна» («Успішна Країна»).

Члени комісії:

ПІБСуб’єкт подання
члена комісії
1Завацький Анатолій ВолодимировичСоціалістична партія Олександра Мороза
2Завгородній Сергій ІвановичЗа Майбутнє
3Заєць Леся СтепанівнаЄвропейська Солідарність
4Кічук Іван ДмитровичБлок Дмитра Голубова
5Мокієнко Олена АндріївнаСтудентська партія України
6Поярко Анна В’ячеславівнаПіратська Партія України
7Пучнін Валерій ІгоровичСлуга народу
8Ремез Віктор ОлександровичБлок Міхеіла Саакашвілі
9Скорик Наталія СтепанівнаСолідарність жінок України
10Стеценко Анатолій ЯковичМолодь до влади
11Стрілець Ірина ВолодимирівнаЧас змін
12Теличко Оксана ГригорівнаВО «Батьківщина»
13Ткаченко Тетяна ІванівнаВО «Батьківщина»
14Трут Олександра ВолодимирівнаОПЗЖ
15Харченко Дмитро ПавловичЄвропейська Солідарність

Полтавська міська територіальна виборча комісія Полтавського району

Назаренко Алла Павлівна, голова комісії («Солідарність жінок України»),

Денисовець Тамара Михайлівна, заступник голови комісії (ВО «Батьківщина»),

Беберіна Людмила Миколаївна, секретар комісії («ОПЗЖ»).

Члени комісії:

ПІБСуб’єкт подання
члена комісії
1Вітвіцький Руслан МихайловичБлок Міхеіла Саакашвілі
2Галкін Євген ІгоровичУкраїнська партія Зелена планета
3Книш Майя МиколаївнаСлуга народу
4Ляховська Валентина МиколаївнаВО «Батьківщина»
5Міщенко Олександра СергіївнаВО «Громадський контроль»
6Мороховець Максим ОлександровичЄвропейська Солідарність
7Новіков Олексій ЮрійовичСлуга народу
8Омельченко Наталія ВолодимирівнаДОВІРА
9Осінова Валентина ПавлівнаІнтернет партія України
10Панасюк Раїса СергіївнаЄвропейська Солідарність
11Скрильник Андрій СергійовичОПЗЖ
12Таран Денис ВалерійовичЗа Майбутнє
13Федоров Дмитро АндрійовичОб’єднання «Самопоміч»
14Черната Ольга ПетрівнаРух за реформи
15Шкребела Володимир ВолодимировичУКРОП

Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також