Шок! Російському оліграху Фуксу дозволили розширити добування газу на Полтавщині

Державна служба геології та надр без конкурсу збільшила ліцензійні ділянки для компанії “Іст Юроуп Петролеум” російського бізнесмена Павла Фукса.

Про це йдеться в проекті порядку денного засідання Комісії з питань надрокористування Державної служби геології і надр, повідомляє “Економічна правда“.

Відповідно до документу, 30 серпня згадана комісія ухвалила близько десяти рішень, в тому числі надала спеціальні дозволи на користування надрами низці компаній.

Крім іншого, як зазначається в документі, “спеціальні дозволи на користування надрами відповідно до підпункту другого пункту 8 Порядку отримало ТОВ “Іст Юроуп Петролеум”.

Йдеться про Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами. Другий підпункт 8 пункту Порядку означає, що компанія Павла Фукса отримала дозвіл на розширення до 50% раніше наданих їй у користування ділянок надр. Процедура розширення ділянок конкурсу не передбачає.

Комісія Держгеонадр надала дозволи на розширення таких об’єктів: Клюшниківська, Боярсько-Чапаївська, Дружинінська, Майорівська, Південно-Свистунківська площі (усі – Полтавська область).

Крім цього, Комісія Держгеонадр повинна була внести зміни до дозволу на користування ТОВ “Іст Юроуп Петролеум” ділянкою на Фльорівсько-Ювілейній площі, відповідно до проекту порядку денного. Про які саме зміни йдеться, невідомо.

В Держгеонадрах наразі поки що не відповіли на питання ЕП щодо надання дозволів ТОВ “Іст Юроуп Петролеум”.

Раніше “Новинар Полтавщини” повідомляв, що обласна рада віддала газові родовища фірмі російського олігарха.