На Сході загинув боєць з Полтавщини Владислав Карпун

Ненаситна війна з російським агресором забрала сьогодні життя 20-річного воїна з Котелевщини Полтавської області, який після отриманих поранень помер у військовому шпиталі.
Карпун Владислав у серпні 2016 року добровольцем уклав контракт на проходження військової службу, після підготовки у 169 навчальному центрі, вже старшим солдатом стрільцем зенітно- ракетного взводу, захищав Батьківщину у 58-й окремій механізованій бригаді.

7 вересня 2018 року виконуючи бойове завдання в зоні операції об’єднаних сил в результаті обстрілу російськими окупантами отримав поранення, після надання мобільною евакуаційною групою першої допомоги був доставлений до шпиталю. 8 вересня біля першої години ночі серце героя перестало битися.

Керівництво військових комісаріатів Полтавської області висловлює співчуття родині загиблого воїна, він поклав своє життя захищаючи свою родину, мир і спокій у нашій країні.
Жодна смерть військовослужбовця Збройних Сил України не залишиться безкарною для російських окупаційних військ. Вічна пам’ять героям!

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату